پیش بارگذار

توضیحی ساده و کوتاه راجب به کارت ویزیت

به طور کلی، کارت هایی که مشخصات فرد و یا شرکت را به همراه با راه ارتباط مثل شماره تماس و یا آدرس را همراه خود برای معرفی به فرد یا افراد دارند کارت ویزیت می گویند.


در اکثر کارت ویزیت ها، لوگو و شعار با توضیحات کوتاهی که مربوط به کار شخص یا شرکت هستند دیده می شود، همچنین کارت ویزیت بهتر است از لحاظ بصری و تصویری دارای هماهنگی با دیگر آثار گرافیکی داشته باشد، مانند هماهنگی میان آثار داخل ست های اداری، و یا ربط مستقیمی به کار شخص یا شرکت داشته باشد.


سایز های استاندارد از پیش تعیین شده برای کارت ها در کشور های مختلف متفاوت است، ولی در زمان فعلی با رفع محدودیت چاپ افراد به دلخواه می توانند سایز و شکل کارت را تعیین کنند، اما تمامی چاپ خانه ها از این امکانات برخوردار نیستند.


کارت ویزیت از لحاظ تصویری تا جایی که هارمونی و نظم طرح را بهم نریزد محدودیتی ندارد، اما اغلب کارت ویزیت های ساده با متن خوانا کاربرد بیشتری دارند.


کارت ویزیت می تواند در تبلیغات نیز به طور غیر مستقیم نقش مهمی را ایفا کند،و همینطور بازار یابی های حضوری و تبلیغات مستقیم.

تنوع در تکنیک های چاپی باعث ایجاد روش های بسیار مختلفی در زمینه ی تولید کارت ویزیت به شکل های بسیار زیبا و مختلفی شده است، به فرض مثال شما در دنیای گرافیک و چاپ امروزی ممکن است حتی کارت ویزیتی از جنس شیشه مشاهده کنید، یا حتی کارت ویزیتی که شکل و ساختاری مکعب گونه داشته باشد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *